Hodnocení obchodu

5,0 52 hodnocení
5
52x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
ES Avatar autora Erika Stříbrná | 15.5.2020
"Voňavá" kronika byla osobní dárek pro mou dospívající dceru a sklidila ohromný úspěch u všech zúčastněných, včetně mé dcery. Objednávala jsem na poslední chvíli s požadavky navíc a paní Radu druhý den posílala na mou adresu. Opravdu nádherná, voňavá a precizní práce s rychlým a vstřícným přístupem. Asi nenápadně "trknu" Ježíška s požadavkem na dárek i pro mne ;-) Určitě jsem nenakupovala naposledy.
P Avatar autora Pavla | 14.5.2020
Musím přidat poklonu a poděkovat za dokonale krásný a poctivě vypracovaný deník! A jak voní! Práce Radu je opravdu výjimečná a kromě zmíněné preciznosti v ní jde cítit i její láska k tomuto řemeslu. V dnešní době obdivuhodné :) Budeme do deníku zapisovat vzpomínky našemu malému chlapečkovi a věřím, že až vyroste, bude z deníku také nadšený. Velmi doporučuji!
PK Avatar autora Pavlína Krejčí | 23.4.2020
Krása nesmírná. Deníķ jsem kupovala jako dárek a věřím, že zaručeně potěší.
MS Avatar autora Michaela Sedlatá | 10.4.2020
Spokojenost veliká. Precizní voňavá práce, Radu je rychlá, komunikativní a zjevně neuvěřitelně šikovná.
LP Avatar autora Lenka Polanecká | 6.3.2020
Radku a její služby mohu jen a jen doporučit! Odvedla precizní práci při vázání dvou knih plných malovaných obrázků od našich dětí. Vazba, stuhy i barevné látky perfektně ladí a kožené detaily se jmény autorů obrázků jsou prostě dokonalé. Radka je vstřícná, milá a nesmírně šikovná! Přeji jí, ať se řemeslo dál skvěle daří!
PM Avatar autora Petra Maděrová | 2.3.2020
Chtěli jsme originální dárek pro paní učitelku. Děti nakreslily obrázky a my je nechali svázat v Radu ateliéru. Výsledná kniha plná vzpomínek na děti paní učitelce udělala takovou radost, že jsme další rok nechali svázat stejnou knihu tentokrát s příběhy dětí. Kvalita, rychlost dodání, jednání a ochota paní Radky je na jedničku a nic není problém. Tento Ateliér velmi doporučuji.
Avatar autora Petra Šindelářová | 2.3.2020
Objednala jsem si album pro dceru. Radka krásně svázala veškeré kresby, které jsem jí poskytla. Album předala ještě před smluveným termínem dodání, v krásném dárkovém balení. Kvalita práce a velmi precizní vazba - to vše předčilo má očekávání ! Dětem jsme pak zakoupili i cestovní deníčky - jsou úžasné a zpříjemňují jim vždy okamžiky na cestách! Tento obchod mohu jen a jen doporučit !
KP Avatar autora Katerina Petraskova | 24.2.2020
Dnes mi dorazilo album od Radky. Krásné, užasné a se zadaním se skvěle poprala ... moc díky a přeju, ať ten obchod pěkně kvete. :-)
LH Avatar autora Lucie Salix Hájková | 24.2.2020
Nakupovat u Radu je potěšení od objednávání po rozbalování dokonale zabaleného balíčku. Dala jsem dceři fotoalbum, já mám deník a kapesní zápisník. Vše nádherně voní, precizně zpravováno do posledního detailu. Určitě jsem neobjednávala naposled. Jen musíte být hbití, jakmile se objeví nové zboží, zmizí rychlostí blesku.
PV Avatar autora Petr Valeš | 23.2.2020
Kvalitně svázaný deník. Propracované detaily. Po objednání přišlo do dvou dnů. Děkuji moc, krásná práce. Věřím, že bude dobře sloužit po mnoho let :-) Petr.
I Avatar autora Irena | 14.2.2020
Krásný zápisník, krásně zabalený. Skvělé řemeslo, krásná ražba monogramu. Barvy vypadají ve skutečnosti ještě lépe, než na fotkách. Těším se, že objednám další....
V Avatar autora Veronika | 6.2.2020
Objednala jsem si velké album na zakázku. Dorazilo pečlivě zabalené, nádherné a naprosto přesně podle mého přání. Jsem moc vděčná i za laskavou a vstřícnou komunikaci. Jakmile bude album plné vzpomínek, ihned objednám další ❤
Nahoru
52 položek celkem